Kategorie

O firmie

Jesteśmy na rynku od 1989 r. Zaczynaliśmy swoją pracę jako jeden z pierwszych sklepów rowerowo-narciarskich w Krakowie. Od tego czasu pasja do sportu pochłonęła nas bez reszty. Pracujemy z zawodnikami, ale też z amatorami, którym zależy na najlepszej jakości produktach. My sami również jesteśmy narciarzami i kolarzami, dlatego wiemy jak ważny jest odpowiednio dobrany wysokiej jakości sprzęt sportowy. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę i doradzamy w doborze rowerów, nart, butów, odzieży, akcesoriów narciarskich oraz rowerowych.

W naszym sklepie znajdziesz produkty światowych marek, jeśli jednak interesuje Cię produkt innej firmy, którego nie ma w naszym asortymencie, zapytaj sprzedawcę a sprowadzimy go na Twoje życzenie.


Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego aby skorzystać z:

  • Profesjonalnego doboru sprzętu – nasi sprzedawcy zaproponują sprzęt spełniający Twoje oczekiwania, adekwatny do stopnia zaawansowania jazdy.
  • Odpowiedniego ustawienia i tunigu - nowo zakupiony sprzęt musi przejść proces personalizacji oraz odpowiedniego przygotowania przed jazdą.
  • Bootfittingu – dopasujemy buty narciarskie i rowerowe do Twojej stopy, abyś w pełni mógł cieszyć się czasem spędzonym na stoku lub na rowerze.

Profesjonalnego serwisu narciarskiego i  rowerowego - W naszym serwisie pracujemy na najwyższej klasy maszynach oraz narzędziach, bo wiemy, że najlepszy sprzęt sportowy zasługuje na odpowiednie traktowanie.